Rada ds Bezpieczeństwa na FB, Trust Partners. Co to jest..

Przeglądam panel pomocy na FB i szukam adresu korespondencyjnego, na który mógłbym wysłać pismo do FB z reklamacja (wiem, naiwny jestem) itd dotyczącą usunięcia moich 2 profili. I kupa. Może ktoś z Was mi podpowie..

Trafiłem jednak na inne, ciekawe informacje, otóż..

FB bardzo chętnie współpracuje w kwestii bezpieczeństwa z “organizacjami pozarządowymi”. Nazywa się to Trust Partners. Rozumiem przez to, ze taki np Gaweł i jego posrany Ośrodek Monitorowania polskiego rasizmu jest właśnie takim Trust Partner i ich donosy maja status wiarygodnych i automatycznie kwalifikują do blokad. Podejrzewałem wcześniej, ze taka procedura istnieje, teraz mam już pewność. Z tego tez powodu, mam na myśli brak statusu Trust Partner, odrzucane są nasze zgłoszenia na obraźliwe, kłamliwe, przestępcze posty. Czyli.. FB premiuje donosicieli specjalnym statusem nietykalności.
I to jest bez wątpienia praktyka dyskryminacyjna. Przydałby się prawnik, który spojrzy na ten problem z perspektywy paragrafów. Załączam linki i screeny. Może Wy coś podpowiecie. Jakiś pomysł jak to wykorzystać? Jest rzeczą awykonalną by FB był w stanie cenzurować własnymi pracownikami tak olbrzymi przepływ danych stosując algorytmy. Stąd armia zaufanych, rozsianych na całym świecie donosicieli.
.
A może po prostu mylę się..
.
https://www.facebook.com/help/warnings?ref=cr
.
https://www.facebook.com/help/222332597793306…
.

About Oleg Malzew

Interests: chemistry, physics, eugenics, racial science.
This entry was posted in NEWS. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

÷ 1 = 2